Для Польщі важлива територіальна цілісність і безпека України

Для Польщі важлива територіальна цілісність і безпека України

За словами віце-голови партії Право і справедливість Антоні Мацєревича, територіальна цілісність і безпека України важлива для Польщі і всієї Центральної Європи. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Віце-голова керівної польської партії, Право і справедливість, Антоні Мацєревич заявив, що попри відсутність у Польщі Дональда Трампа, програма американської делегації буде зреалізована. Як повідомив президент США, через наближення до Флориди урагану Доріан, він змушений відкласти свій приїзд до Польщі.

Антоні Мацєревич, який раніше очолював Міністерство оборони Польщі, наголосив, що основні питання двосторонніх переговорів, пов’язані з політичною, військовою, енергетичною проблематикою та інформаційно-комунікаційними технологіями, будуть обговорені та вирішені. За його словами, польсько-американські розмови стосуються також політики в Центрально-Східній Єворопі: «Йдеться про уточнення питань центрально-європейської політики у розмовах з Україною та Сполученими Штатами. Я маю надію, що розмови в цій конфігурації вплинуть на посилення безпеки в Центральній Європі. Адже питання територіальної цілісності, безпеки України – для Польщі і для всієї Центральної Європи надзвичайно важливе».

Президент США Дональд Трамп мав прибути до Польщі на відзначення 80-річчя початку Другої світової війни. Замість американського очільника до Варшави прибуде віцепрезидент Майк Пенс. Дональд Трамп запевнив, що в недалекому майбутньому призначить новий термін візиту до Польщі.

IAR/Н.Б.