До Бейруту вилетіли польські рятувальники
Бейрут. 5 серпня 2020 р. PAP/EPA/WAEL HAMZEH

До Бейруту вилетіли польські рятувальники

Поляки будуть допомогати у пошуку людей піж звалищами, а також – нейтралізувати хімічні наслідки вибуху. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Польські пожежники та рятувальники вилетіли в Бейрут з місією порятунку поранених від вибуху, що стався у вівторок ввечері. Нагадаємо, внаслідок двох потужних вибухів, що сталися в районі порту в Бейруті, загинуло щонайменше 100 осіб, а 4 тисячі зазнали поранення.

Поляки будуть допомагати в пошуках людей, які могли залишитися під звалищами. На брифінгу перед вильотом комендант Пожежної служби Анджей Бартковяк сказав, що польські хімічні рятувальники, котрі летять у складі польської місії, на місці допоможуть нейтралізувати хімічну загрозу — вибухи сталися на складі піротехнічних матеріалів. Як повідомляють представники ліванської прикордонної служби, в ангарі зберігалися конфісковані вибухонебезпечні матеріали. Зі свого боку ліванське телебачення MTV повідомило, що на складі знаходилися 2750 тонн аміачної селітри (нітрат амонію). Вона використовується як компонент вибухових речовин, має високу летючість, особливо – при нагріванні і повинна зберігатися в особливих умовах.

До Бейруту вилетіло 39 рятувальників з пошуково-рятувальної групи, четверо хімічних рятувальників, а також чотири собаки-рятувальники.

IAR/Я.С.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.