Двом молодим українцям за крадіжки велосипедів у Польщі загрожує до 10 років в’язниці
Виявлені поліцією викрадені велосипеди https://szamotuly.policja.gov.pl/

Двом молодим українцям за крадіжки велосипедів у Польщі загрожує до 10 років в’язниці

Поблизу Познані затримали двох громадян України, котрі викрали велосипеди щонайменше на понад 1,5 тис. євро. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

До 10 років ув’язнення загрожує двом громадянам України, підозрюваним у численних крадіжках велосипедів, зокрема у Шамотулах поблизу Познані (Великопольське воєводство). За даними поліції, злодії викрали щонайменше шість двоколісних транспортних засобів загальною вартістю понад 7000 злотих (понад 1500 євро).

За словами поліції у Шамотулах, останнім часом надходили звернення про викрадення велосипедів на декількох вулицях міста. Завдяки зібраним матеріалам правоохоронцям вдалося ідентифікувати зловмисників – двох громадян України у віці 19 і 20 років, котрі проживають у Познані.

Молодиків затримали. У них виявили та вилучили частини із велосипедів. Крім того, поліція також виявила гараж, у якому вони зберігали викрадені двоколісні транспортні засоби. Там було 11 викрадених велосипедів, різні аксесуари та частини від них та інструменти для крадіжок.

Двох громадян України арештували. Їм загрожує до 10 років позбавлення волі.

PAP/Т.А.