Джо Байден заявив про підтримку Польщі
Кандидат від демократів на президентських виборах у США Джо Байден lev radin/ shutterstock

Джо Байден заявив про підтримку Польщі

Кандидат від демократів на президентських виборах у США Джо Байден заявив про підтримку Польщі та оголосив про відновлення довіри до ґарантій безпеки в рамках НАТО. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

У заяві, надісланій Польському радіо, виборчий штаб Джо Байдена висловив спротив щодо газопроводу Північний потік 2 та підтримку верховенства права.
Виборчий штаб Джо Байдена нагадав, що як сенатор кандидат відіграв ключову роль у процесі вступу Польщі до НАТО, а як віцепрезидент – після анексії Криму Росією – він голосно підтримав пропозиції про направлення ротаційних військ до Польщі.

«Як католик, який пам’ятає вплив Папи Івана Павла ІІ та “Солідарності” на долю світу, Джо Байден вважає, що польсько-американський союз не повинен бути транзакційним, а повинен базуватися на спільній історії та цінностях», – йдеться у повідомленні.

Співробітники кандидата від демократів розкритикували президента Дональда Трампа за приниження важливості НАТО і пообіцяли відновити довіру до ґарантій безпеки США.
«Джо Байден підтвердить прихильність до НАТО і припинить політику підпорядкування уряду Трампа Владіміру Путіну», – йдеться в заяві.

Штаб Байдена також заявив про свою підтримку для енергетичної незалежності Європи та розкритикував будівництво газопроводу Nord Stream 2. «Джо Байден захищатиме верховенство закону і поновлюватиме зобов’язання нашої країни захищати права людини та демократію в країні та за кордоном», – підкреслила команда кандидата від демократів.

IAR/Л.І.