FlixBus відкриє два нові рейси з України до Польщі
Ілюстраційне фото Adrian Grycuk, CC BY-SA 3.0 PL , via Wikimedia Commons

FlixBus відкриє два нові рейси з України до Польщі

Перевізник FlixBus на початку листопада відкриває два нові маршрути з України до Польщі: між Києвом та Щецином і Чернівцями та Варшавою. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Європейський бюджетний автобусний перевізник FlixBus презентував два нові маршрути з України в Польщу та один через Польщу в Чехію. Про це повідомив директор FlixBus в Україні, Польщі та країнах Балтії Міхал Леман на вівторковій прес-конференції, пише портал lowcost.ua.

Серед інших, перевізник відкрив новий маршрут з Чернівців до Варшави. Рейси здійснюватимуться тричі на тиждень через такі міста: Чернівці, Коломия, Івано-Франківськ, Люблін, Варшава.

Наступний новий маршрут виконуватимуть двічі на тиждень з Києва до Щецина (Київ, Житомир, Рівне, Луцьк, Люблін, Варшава, Лодзь, Ґожув-Великопольский, Щецин).

Натомість двічі на тиждень курсуватимуть автобуси зі Львова до чеської Острави. Рейси виконуватимуть через польські міста Краків та Катовиці і чеський Богумін.

Перевізник пообіцяв розпочати нові рейси вже 4-5 листопада.

У компанії зазначили, що лінії з Києва в Щецин та з Чернівців у Варшаву виконуватимуться перевізниками-партнерами, автобуси яких повністю відповідають усім «зеленим» стандартами FlixBus: зелена ліврея автобусів, комфортна відстань між сидіннями, безкоштовний Wi-Fi, розетки, тощо. Рейси зі Львова в Остраву виконуватимуться польським перевізником ASIK.

Компанія також пообіцяла розпродаж квитків за зниженою ціною, яка поширюється на усі нові лінії, для подорожей у період з 4 по 18 листопада. Квитки на нові рейси можна буде найближчим часом придбати на веб-сайті компанії FlixBis, а також у мобільному застосунку.

lowcost.ua/Т.А.