Футболісту Рибусу, який представлятиме «Спартак», не місце в збірній Польщі
Ілюстраційне фото pxhere.com/CC0 Public Domain

Футболісту Рибусу, який представлятиме «Спартак», не місце в збірній Польщі

Своє обурення постановою польського спортсмена грати в російському клубі висловив віцеміністр Марцін Пшидач. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Віцеміністр закордонних справ Польщі Марцін Пшидач висловив думку, що у футбольній збірній Польщі вже ніколи не повинно бути місця Мацєєві Рибусу. 11 червня московський клуб «Спартак» повідомив, що цей польський футболіст підписав з ним дворічний контракт. Раніше Мацєй Рибус уже грав у столиці Росії – у клубі «Локомотів». Своє рішення він пояснює «благом сім’ї». Чотири роки тому одружився з росіянкою.

«Немає нічого ганебнішого, ніж ховатися за „благом сім’ї”, коли йдеться просто про великі гроші. А це криваві гроші», – написав у своєму профілі в соцмережі віцеміністр Марцін Пшидач. «Маю надію, що для нього вже не буде місця в збірній. Грати з „орлом” на грудях – це честь, і лише для тих, хто це розуміє», – додав він.

Тим часом, у комюніке московського клубу «Спартак» повідомили про підписання трансферу представника Польщі Мацєя Рибуса і привітали його з цим.

Раніше свої відносини з Росією розірвало декілька польських спортсменів, серед яких, зокрема, футболіст Ґжеґож Криховяк та шахістка Алєксандра Мальцевська.

32-річний Мацєй Рибус у польській збірній розіграв 66 матчів.

IAR/Н.Б.