Гданськ допоможе відбудувати Маріуполь
Гданськ Yavp.pl

Гданськ допоможе відбудувати Маріуполь

Місто Гданськ допоможе своєму місту-побратиму Маріуполю у відбудові після вторгнення російських військ до України. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на “Я в Польщі”.

Як написала на Фейсбук-сторінці президентка Гданська Олександра Дулькевич, таке рішення було озвучене після онлайн-виступу міського голови Маріуполя Вадима Бойченка на сесії Гданської міської ради 31 березня.

Міський голова Маріуполя розповів, що наразі повністю зруйновано понад 60% інфраструктури міста. В ньому залишаються приблизно 160 тис мешканців, які не мають доступу до води, електрики, газу, відрізані від решти світу. На думку Бойченка, Маріуполь зараз нагадує Гданськ 1945 повоєнного року – майже повністю зруйнований.

Він подякував полякам за надану допомогу і важливість партнерства між Гданськом та Маріуполем. Він наголосив, що постійно звертається до міжнародних партнерів з проханням допомогли із організацією гуманітарних коридорів, щоб мирні жителі могли покинути Маріуполь.

Також Вадим Бойченко повідомив, що у відбудованому Маріуполі обов’язково буде вулиця імені Гданська. Водночас, на думку міського голови, важливим жестом підтримки українцям було б присвоєння одній з вулиць Гданська ім’я Героїв міста Маріуполя.