Глава МЗС Польщі: Україну надалі треба зміцнювати і розширювати санкції проти РФ
Міністри закордонних справ Польщі Збіґнєв Рау та Румунії Богдан Ауреску PAP/Albert Zawada

Глава МЗС Польщі: Україну надалі треба зміцнювати і розширювати санкції проти РФ

Збіґнєв Рау у Бухаресті наголосив на загрозах безпеці усього східного флангу НАТО та Чорноморського регіону від вторгення Росії в Україну. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Міністр закордонних справ Збіґнєв Рау заявив, що Україну надалі необхідно зміцнювати та розширювати рамки санкцій, запроваджених проти Росії. Глава МЗС Польщі перебуває з офіційним візитом у Румунії.

Після зустрічі в Бухаресті з міністром закордонних справ Румунії Збіґнєв Рау підкреслив, що обидві країни не вперше співпрацюють у сфері безпеки. Він додав, що нині ми стикаємося із загрозами для безпеки всього євроатлантичного регіону, спричиненим неспровокованою незаконною агресією Росії проти України. «У цій складній ситуації Польща та Румунія, дві найбільші держави східного флангу НАТО, справляються з цим завданням», — підкреслив польський міністр.

Глава МЗС Румунії Богдан Ауреску наголосив на необхідності підтримки інших країн нашого регіону, наприклад Молдови. Це включає адаптацію Східного партнерства до нової реальності після агресії Росії проти України з метою більш ефективної підтримки партнерів на Сході: Молдови, України та Грузії, — сказав він.

Глава МЗС Польщі бере участь у Румунській дипломатичній конференції. Сесія стосується впливу війни в Україні на безпеку східного флангу НАТО, а також наслідків цієї агресії для Чорноморського регіону.

IAR/Т.А.