Глава польського футболу підтвердив, що клуби УПЛ хочуть грати єврокубкові матчі у Польщі
Фото: ФК Динамо Киев

Глава польського футболу підтвердив, що клуби УПЛ хочуть грати єврокубкові матчі у Польщі

Остаточне рішення ще не ухвалено. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на UA.Футбол.

Президент Польського футбольного союзу Цезарій Кулеша прокоментував варіант з проведенням матчів українських команд в єврокубках у Польщі.

– Збірна України зіграє два матчі Ліги Націй в Польщі. Чи є домовленість, що наша команда і надалі гратиме свої домашні зустрічі на польських стадіонах?

– Все залежить від обставин, але ми з самого початку заявили, що організуємо весь процес, щоб нашим друзям з-за східного кордону нічого не бракувало. Якщо є воля та бажання української сторони, ми до ваших послуг.

– Чи зверталися до вас за допомогою “Динамо”, “Шахтар” та інші українські клуби, щоб проводити свої матчі єврокубків у Польщі?

– Я знаю, що такі переговори ведуться між клубами, а ми, Польська футбольний союз, підтримуємо весь процес з законодавчого та логістичного боку. Коли прийде час, то всі сторони обов’язково повідомлять про деталі, але ми не хочемо говорити щось поза чергою в цій справі.

– В Україні ще вирішують, в якому форматі проводити наступний чемпіонат з футболу. Говорять про варіант, коли кілька команд можуть грати свої матчі в Польщі. Яка ваша позиція з цього питання?

– Коли справа доходить до матчів чемпіонату України, то тут багато залежить від питань логістики. У ЗМІ було багато можливих сценаріїв. Серед іншого, що матчі можуть проводити в Туреччині через готельну інфраструктуру, якою роками користуються футбольні команди під час тренувальних таборів. Однак нещодавно ми почули інформацію, що ігри пройдуть в Україні”, – відповів Кулеша.