Голова МВС Камінський зустрівся в Гостомелі з Денисом Монастирським
Голова МВС Маріуш Камінський та очільники міністерств внутрішніх справ Литви, Латвії та Естонії під час зустрічі з міністром внутрішніх справ України Денисом Монастирським EPA/OLEG PETRASYUK Dostawca: PAP/EPA

Голова МВС Камінський зустрівся в Гостомелі з Денисом Монастирським

Міністр внутрішніх справ Маріуш Камінський та керівники Міністерств внутрішніх справ Литви, Латвії та Естонії зустрілися в Гостомелі під Києвом із міністром внутрішніх справ України Денисом Монастирським. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Міністри Польщі, Литви, Латвії та Естонії засудили військову агресію Росії проти України. «Війна, яку ви ведете, спричинена жорстокою агресією Росії. Ця війна чорно-біла, це боротьба між добром і злом», – сказав міністр Камінський. «Всі моральні рації в цій війні на одному боці, на боці українського народу. Кожна порядна людина в світі і кожна порядна країна сьогодні з Україною», – наголосив глава МВСіА.

Звертаючись до українських офіцерів і солдатів, міністр Камінський сказав: «Ви – герої не лише України, а й усього вільного світу. Я вітаю вас. Ми приїхали сюди з міністрами країн Балтії, щоб висловити нашу глибоку солідарність з вашою боротьбою, з Україною, яка бореться за свободу», – додав Маріуш Камінський.

Міністр передав голові МВС України шаблю, яку отримують польські генерали від президента під час вручення генеральських звань. «На лезі цієї шаблі викарбувано два слова: честь і Батьківщина», – сказав міністр Камінський.

«Я не сумніваюся, що це слова, яких заслуговують міністр та українські офіцери і солдати», – підкреслив Маріуш Камінський. «Ми з вами від першого моменту російської агресії і будемо там до останнього. Цей останній момент знаменує собою перемогу вільної та незалежної України над жорстоким російським режимом», – сказав польський міністр.

IAR/Л.І.