Голова Європейської ради відвідає Україну
Голова Європейської ради Шараль Мішель PAP/EPA/JOHANNA GERON / POOL

Голова Європейської ради відвідає Україну

Шарль Мішель почав 4-денний візит до Східної Європи, у планах – Молдова, Грузія та Україна. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Голова Європейської ради Шарль Мішель почав 4-денний візит до Східної Європи. Політик планує відвідати Грузію та Україну, а свій візит почав у Молдові.

Серед тем, які Шарль Мішель порушить у розмовах з лідерами цих країн, – боротьба з пандемією коронавірусу та майбутнє Східного партнерства, у склад якого входять Молдова, Грузія та Україна, а також Вірменія, Азербайджан та Білорусь. Молдова, Грузія та Україна вже підписали з ЄС угоди про асоціацію, тут голова Європейської ради зустрінеться з президентами цих країн, спікерами парламентів та головами опозиційних партій. В Україні Шарль Мішель планує зустрітися з Володимиром Зеленським, а також разом з українським президентом поїде на Донбас.

У зв’язку з російською агресію та анексією Росією Криму, у другій половині 2014 року Європейський Союз ввів проти Росії економічні санкції, котрі кожні півроку продовжуються рішенням усіх членів Євроспільноти. У сьомі роковини анексії Російською Федерацією Криму представники Європейського Союзу вчергове засудили порушення російською владою міжнародного права і висловили беззастережну підтримку для суверенності а територіальної інтегральності України а межах, визнаних міжнародною спільнотою.

IAR/Я.С.