Гості з України на 25-му науковому пікніку
25-й Науковий пікнік 25 Piknik Naukowy

Гості з України на 25-му науковому пікніку

Науковий пікнік відбувається у Науковому центрі Коперник та на бульварах при Віслі. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

У суботу, 21 травня об 11.00 розпочнеться 25-й Науковий пікнік Польського радіо та Центру науки Коперник. Тут кожен зможе почуватися як науковець. Цього року головною темою події є вода.

На пікнік запрошено 50 гостей, які показуватимуть наукові дослідження. Серед гостей – науковці з України, молоді експериментатори – члени клубів юних дослідників, зокрема, зі Львова, а також Мала академія наук України. Вони прибудуть сюди показати свої вміння, представити експерименти, – розповіла речниця Центру науки Коперник Катажина Новіцька.

За її словами, Науковий пікнік підготовлений до того, щоб прийняти гостей з України. Карти та листівки події надруковано також українською мовою, на місці будуть особи, які володіють українською мовою.

Науковий пікнік проходить у Науковому центрі Коперник та на Віслинських бульварах. Вхід – вільний. Звіти з події з’являтимуться в ефірах усіх каналів, у соцмережах та на вебсторінці Польського радіо.

IAR/Н.Б.