Іноземців покарали штрафами за порушення державного кордону з Білоруссю
Ілюстраційне фото pxhere.com, CC0 Public Domain

Іноземців покарали штрафами за порушення державного кордону з Білоруссю

Іноземці вирішили пройтися вздовж кордону і порушили заборону входу на смугу кордонної дороги. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Польська прикордонна служба виписала по 500 злотих штрафу трьом іноземним туристам, які у місцевості Біловежа порушили державний кордон з Білоруссю. Іноземці вирішили пройтися вздовж кордону і порушили заборону входу на смугу кордонної дороги.

Неподалік від кордону розташовані інформаційні таблиці, на яких повідомляється про заборону перетинати кордон і перебування на кордонній смузі, – нагадує речниця Підляського відділення Прикордонної служби майор Катажина Здановіч.

За її інформацією, минулими вихідними працівники цього відділення Прикордонної служби зареєстрували шість таких порушень на кордоні з Білоруссю у регіоні. У Біловежі громадяни Франції, Італії та Іспанії зайшли на смугу кордонної дороги. «Вони вирішили прогулятися уздовж лінії кордону. Прогулянка виявилася досить коштовною. За це порушення їх було покарано штрафами по 500 злотих для кожного», – додала майор Здановіч.

Три інші випадки було зафіксовано на кордоні з Білоруссю неподалік місцевості Кринкі, в тому числі і в’їзд велосипедиста на смугу кордонної дороги.

Прикордонна служба просить звертати увагу на інформаційні щити і маркування державного кордону. Також нагадує, що за порушення заборони перетину кордону у недозволених місцях або ж вхід на смугу кордонної дороги передбачено штраф у розмірі 500 злотих.

PAP/М.К.