Історична угода фірми Orlen. Американська нафта попливе до Польщі
Осідок PKN Orlen у Плоцьку (ілюстрація) Foto: Adam Kliczek, http://zatrzymujeczas.pl (CC-BY-SA-3.0)If you use my image on your website, please send me an email with webpage adress. If you use my image in your book, please send me an email.Contact me at: adam.kliczekgmail.complen+/−plen+/−, CC BY-SA 3.0 PL, via Wikimedia Commons

Історична угода фірми Orlen. Американська нафта попливе до Польщі

PKN Orlen підписав історичну угоду із найбільшою паливною компанією у світі ExxonMobile на постачання зі США до Польщі приблизно мільйона тонн сирої нафти на рік. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Голова польського нафтового концерну Orlen (PKN Orlen) Даніель Обайтек поінформував, що його компанія вперше в історії підписала довгостроковий контракт на імпорт сирої нафти зі Сполучених Штатів.

На своїй сторінці у Твіттері Даніель Обайтек написав, що угода із паливною корпорацією ExxonMobil передбачає постачання щороку приблизно одного мільйона тонн сировини для потреб своїх нафтопереробних заводів у Польщі, Чехії та Литві. «Ми продовжуємо диверсифікувати наші джерела поставок», – підкреслив президент Orlen.  

ExxonMobile є одним із найбільших у світі виробників сирої нафти та хімічних речовин на її основі.

Нафтопереробні заводи групи ORLEN постачаються сирою нафтою на основі довгострокових контрактів із імпортерами з Саудівської Аравії та Росії, а також спотових поставок, серед іншого, з Північного моря, Анголи та Нігерії.

IAR/Т.А.