Католицька церква обмежує кількість учасників релігійних заходів
zdj. il. MichaelGaida/Pixabay

Католицька церква обмежує кількість учасників релігійних заходів

У релігійних обрядах може брати участь не більше, ніж 5 осіб. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Голова Конференції Єпископату Польщі архієпископ Станіслав Ґондецький закликав мирян і духовенство пристосуватися до нових обмежень, пов’язаних із загрозою поширення коронавірусу. Як мовиться в комюніке, в усіх релігійних обрядах може брати участь не більше, ніж 5 осіб. Цей ліміт не стосується священників.

Архієпископ Станіслав Ґондецький у своєму зверненні також попросив, щоб у зв’язку із загрозою для здоров’я поляків, дотримуватися рекомендацій під час майбутніх урочистостей, включно з літургією Страсного тижня. Одночасно, голова Конференції Єпископату Польщі закликав брати участь у службах та молитві за посередництвом засобів масової інформації. «Вірмо, що завдяки молитві та зусиллям нас усіх, ми зможемо якнайшвидше знову радіти спільному торжеству в наших церквах», – закликав ієрарх.

Голова Конференції Єпископату Польщі додав, що він молиться за всіх, особливо за людей похилого віку, хворих і самотніх. Він також заохотив до солідарного здійснення благодійних вчинків адресованих тим, хто їх потребує.

IAR/Н.Б.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.