Кіріл прийняв у Москві польського кардинала
Глава Московського патріархату Кіріл (посередині) та польський кардинал Казімєж Нич (праворуч) archwwa.pl/fot. ks. Matteo Campagnaro

Кіріл прийняв у Москві польського кардинала

Митрополит Варшавський архієпископ Казімєж Нич перебував із кількаденним візитом у Москві, де він зустрівся, зокрема, із предстоятелем РПЦ Кірілом. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Предстоятель Російської православної церкви Кіріл прийняв у четвер на аудієнції польського кардинала Казімєжа Нича. Зустріч відбулася у Данилівському монастирі у Москві, де розташована резиденція глави Московського патріархату та Синоду РПЦ.

За словами секретаря митрополита Варшавського архієпископа Казімєжа Нича ксьондза Маттео Кампаньяро, на зустрічі був також присутній апостольський нунцій у Росії архієпископ Челестіно Мільоре.

Секретар кардинала Нича зазначив у повідомленні, що це була «щира і доброзичлива зустріч, і можливість порушити актуальні душпастирські питання та наголосити на важливості відносин між Церквами. Згадувалося про підписання спільного послання до народів Польщі та Росії у Варшаві у серпні 2012 року, що було важливою подією в історії Церков».

У повідомленні Варшавської архідієцезії зазначено також, що для розвитку відносин між польським і російськими народами велику роль відіграють обидві Церкви – Російська православна церква та Католицька церква у Польщі. У зв’язку з цим, звернено увагу на можливість обміну молоддю, котра вже часто навчається в обох країнах, а також на корисність зустрічей людей на рівні парафій. Підкреслено теж, що спільною і важливою сферою діяльності Церков є «захист цінностей та християнських традицій перед дедалі більш агресивною секуляризацією».

Як говориться у повідомленні Варшавської архідієцезії, зустріч завершилася обміном подарункам та пам’ятною світлиною.

Нагадаємо, на початку липня папа римський Франциск прийняв на аудієнції Путіна.

PAP/Т.А.