Конференція CYBERSEC цього року відбувається онлайн
Конференція CYBERSEC 2020 twitter.com/CYBERSECEU

Конференція CYBERSEC цього року відбувається онлайн

Протягом трьох днів переговорів виступить понад сто доповідачів, а серед головних тем – технологія мережі 5G. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

У понеділок, 28 вересня, почалася триденна конференція CYBERSEC 2020, присвячена кібербезпеці у широкому розумінні. Це – шоста конференція; через епідемію коронавірусу, всі заходи відбуваються лише онлайн. У ній беруть участь політики, науковці та експерти в галузі безпеки в Інтернеті, у тому числі, наприклад, президентка Естонії Керсті Кальюляйд, віцеголова Європейської комісії Марґрете Вестаґер, польський міністр цифризації Марек Заґурський, представники НАТО і глобальних компаній, які займаються кібербезпекою.

Однією з тем цьогорічної конференції є, наприклад, військове використання технології 5-го покоління мобільних мереж, загрози, пов’язані з гакерськими атаками стосовно людей та викраденням персональних даних.

За словами міністра Марека Заґурського, одним із прикладів нової загрози кібербезпеки є неправдива інформація про мережу 5G: «Це міжнародна проблема, яку ми повинні вирішити на рівні Європейського Союзу. У співпраці з іншими країнами ЄС, Польща закликатиме Європейську комісію вжити заходів, що протидіють дезінформації стосовно телекомунікаційних мереж, зокрема, 5G».

Організатором конференції CYBERSEC 2020 є польський аналітичний центр – Інститут Костюшка. Усі презентації та дискусійні панелі можна переглянути безкоштовно після реєстрації на вебсторінці організатора: csglobal20.eu/register/, частина транслюється в соціальних мережах під гаслом # CSGlobal20.

Конференцію супроводжує віртуальний ярмарок польських та закордонних компаній.

IAR/Н.Б.