Кореспонденція мистецтв - Література XIX століття і мистецтво – світ спільних проблем і зацікавлень

Кореспонденція мистецтв – Література XIX століття і мистецтво – світ спільних проблем і зацікавлень

27 жовтня (вівторок) о 17.00 українського часу відбудеться друга зустріч онлайн з циклу Кореспонденція мистецтв. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Gov.pl.

Література XIX століття і мистецтво – світ спільних проблем і зацікавлень              

Тематика зустрічі

Протягом зустрічі ми порівняємо твори польських поетів і письменників із вибраними картинами польських художників. Героями лекції будуть: Адам Міцкевич, Юліуш Словацький, Генрік Сенкевич, Болеслав Прус, Станіслав Виспянський, а також художники, натхнені їхньою творчістю (або займаються схожою тематикою), зачаровані їхніми літературними працями.

Ведуча

Божена Писєвич (Bożena Pysiewicz), історикиня мистецтва, лекторка, куратор у Національному музеї у Варшаві, з яким співпрацює з 1996 року. Авторка й координаторка освітніх програм для постійних галерей і тимчасових виставок у Національному музеї у Варшаві та його відділу – Музею плакату у Вілянові. Ініціювала розвиток волонтерства у   Національному музеї у Варшаві.  Авторка новаторських проєктів у царині культурної освіти, що базуються на партиципаційних заходах, багаторазово нагороджених Варшавською нагородою культурної освіти, нагородою «Вєжба» (Wierzba) чи «Сибілією» (Sybillą). Тренерка та авторка шкільних модулів «Echocast», а також стипендіатка Міністерства культури та національної спадщини Польщі у царині поширення культури. Авторка публікацій і статей у галузі музеєзнавства та музейної освіти. Проводить регулярні майстер-класи як для учителів, музейних співробітників, так і для працівників сектору культури. Освітні заходи у Національному музеї у Варшаві і Музеї плакату будує завдяки використанню потенціалу фондів, а також широкому міжінституційному співробітництву.

Мова зустрічі

Лекція відбуватиметься польською мовою та супроводжуватиметься українським перекладом.

Реєстрація

Щоб взяти участь у зустрічі, будь ласка, зареєструйтеся за допомогою реєстраційної форми доступної за посиланням нижче:

https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_wRS609zvSherIuwFT5DQIg

Реєстрація відкрита до 27 жовтня.

Щиро запрошуємо усіх зацікавлених!

Будемо раді онлайн зустрічі з Вами.