"Легія" на останніх хвилинах вирвала перемогу над "Спартаком" у Москві в стартовому матчі Ліги Європи
“Легія” святкує перемогу над “Спартаком” у Лізі Європи. Фото: Getty Images

“Легія” на останніх хвилинах вирвала перемогу над “Спартаком” у Москві в стартовому матчі Ліги Європи

У 1-му турі групового етапу московський “Спартак” вдома програв варшавській “Легії”. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Еспресо.TV.

Матч закінчився перемогою “Легії” на виїзді в Москві з рахунком 1:0. Поляки зуміли відібрати нічию у “Спартака” на останніх хвилинах зустрічі. Лірім Кастраті забив переможний гол на 91-й хвилині. Це був перший матч для команд у цьому сезоні Ліги Європи.

Українець Ігор Харатін, який виступає в півзахисті “Легії”, провів на полі 59 хвилин. Після цього його поміняли на Кастраті.

У груповому раунді Ліги Європи “Спартак” і “Легія” грають в одній групі з “Лестером” і “Наполі”.