ЛИТПОЛУКРБРИГ співпрацюватиме з Національною гвардією штату Іллінойс
http://external.polskieradio.pl/files/1e4a0901-0521-4bca-a2c0-340acf943fa7.file

ЛИТПОЛУКРБРИГ співпрацюватиме з Національною гвардією штату Іллінойс

Двоє американських старших офіцерів з робочим візитом відвідали командування ЛИТПОЛУКРБРИГ з 5 по 7 лютого 2018 року. Про це повідомляє Upmp.news із посиланням на Польське радіо.

В рамках програми співпраці між багатонаціональною бригадою та Національною гвардією штату Іллінойс двоє американських старших офіцерів з робочим візитом відвідали командування ЛИТПОЛУКРБРИГ у період з 5 по 7 лютого 2018 року.

Полковник Родні Бойд та майор Шон Нокс – представники Національної гвардії Іллінойсу – зустрівся з полковником Зеноном Бжушко, полковником Володимиром Юдановим та підполковником Елігіусом Сенулісом – командним складом Литовсько-Польсько-Української бригади імені Великого гетьмана Костянтина Острозького. Під час триденної робочої зустрічі вони обговорили деякі аспекти двосторонніх планів співробітництва на 2018, 2019 та 2020 роки.

Зустріч відбулася в теплій та продуктивній робочій атмосфері. Це дозволило окреслити сфери потенційної співпраці та проведення спільних навчання й тренувань, а також заклало підвалини для налагодження більш тісних і дружніх відносин з американськими партнерами.

Олександр Гайн, офіцер зв’язків з громадськістю ЛИТПОЛУКРБРИГ / А.М.