Лукашенка погрожує зайнятися транзитом товарів з Литви та Латвії
Ілюстраційне фото pixabay.com/Schwoaze

Лукашенка погрожує зайнятися транзитом товарів з Литви та Латвії

Білорусь готова надавати на своїй території послуги, які досі надавали в Литві та Польщі. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Аляксандр Лукашенка пригрозив, що сам займатиметься транзитом товарів з Литви та Латвії. За його словами, литовські логістичні пункти втратять на цьому навіть чверть прибутків.

Як повідомляє агентство Бєлта, Аляксандр Лукашенка обговорив ситуацію на кордонах з Литвою, Латвією, Польщею та Україною з головою білоруського Державного митного комітету Юриєм Сяньком. Невизнаний на Заході президент Білорусі зазначив, що його країна веде переговори з Росією про переорієнтацію білоруського транзиту з країн Балтії до російського порту Усть-Луга. «Майже 40 відсотків транспортних засобів, які везуть вантажі до Білорусі, поїде цього року з Литви та Латвії», – заявив Лукашенка. За його словами, «Це – величезне число. Якщо ми за це візьмемося, логістичні пункти в Литві втратять одну четверту». Юрий Сянько сказав, що Білорусь готова надавати багато послуг на своїй території, включно з послугами, які відбувалися в Литві та Польщі.

Послуги, пов’язані із сортуванням і зберіганням товарів, мали б надавати великі логістичні і транспортні центри, створені в Білорусі.

IAR/Н.Б.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.