Лише 1 червня всі діти в Польщі зможуть безкоштовно поїхати потягом «Інтерсіті»

Лише 1 червня всі діти в Польщі зможуть безкоштовно поїхати потягом «Інтерсіті»

У День захисту дітей усі діти, віком до 16 років, зможуть безкоштовно їздити на поїзді PKP Intercity. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на In Poland.

Акція застосовується до всіх типів поїздів, але лише до місць 2-го класу. Компанія пояснила, як скористатися пропозицією.

Продаж безкоштовних квитків для дітей до 16 років розпочався у вівторок, 18 травня. Вони діятимуть для всіх поїздів PKP Intercity, котрі курсуватимуть 1 червня, тобто на дитяче свято.

Пропозиція поширюється на всі типи сполучень перевізника: Express Intercity Premium (EIP; поїзди Pendolino), Express Intercity (EIC), Intercity (IC) та Ваші залізниці (TLK). Вільні місця будуть дійсні лише у вагонах для 2-го класу.

Для того, щоб неповнолітні подорожували безкоштовно, батьки повинні отримати безкоштовний квиток та мати документ із зазначенням віку дитини під час подорожі.

До слова, опікуни та батьки дітей можуть розраховувати на квитки, дешевші на 30%. Щоб скористатися Сімейним квитком, потрібно подорожувати групою від двох до п’яти осіб з дитиною віком до 16 років.