Люблін запрошує волонтерів з України на стажування під час літніх фестивалів
Люблін. Ілюстраційне фото pxhere.com – CC0 Domena publiczna

Люблін запрошує волонтерів з України на стажування під час літніх фестивалів

Як написано на сайті Люблінської міської адміністрації, ці короткострокові програми дозволять здобути новий досвід, отримати унікальні знання та розвинути свої вміння в організації масштабних заходів. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

У рамках найбільшої європейської програми волонтерства „Європейського Корпусу Солідарності” місто Люблін запрошує молодих людей віком від 18 до 30 років з України на тритижневі волонтерські програми, під час яких можна буде взяти участь у підготовці, промоції та проведенні Фестивалю «Інші звучання», Карнавалу циркачів, Ягеллонського ярмарку та Конгресу транскордонної співпраці, що відбуватимуться від червня до жовтня 2021 року.

Як написано на сайті Люблінської міської адміністрації, ці короткострокові програми дозволять здобути новий досвід, отримати унікальні знання та розвинути свої вміння в організації масштабних заходів. Окрім цього, волонтери з України матимуть можливість відвідати Польщі, пізнати її культуру та мову, завести нових друзів і розширити мережу професійних контактів.

Термін складання заявок – до 24 травня 2021 року включно. Зі всією необхідною документацією можна ознайомитися на сторінці www.lublin.eu/ua/.

www.lublin.eu/М.К.