Майже 100 тис. злотих зібрано для поляків в Білорусі, Литві та Україні
Ініціатива “Поляк із серцем”montaż/materiały KSM

Майже 100 тис. злотих зібрано для поляків в Білорусі, Литві та Україні

Майже 100 тис. злотих зібрано в рамках ініціативи «Поляк із серцем», для поляків, які проживають у Литві, Білорусі та Україні. Кампанію організувала Католицька асоціація молоді. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Під час фінального урочистого підбиття підсумків третього видання заходу, помічник генерального секретаря Католицької асоціації молоді отець Анджей Лубовицький сказав, що цього року пандемія змусила людей шукати нові форми допомоги.

«Саме в офісі Асоціації народилася ідея електронного пожертвування, яка була реалізована досить ефективно, а рекламна кампанія в Інтернеті, проведена завдяки численним волонтерам, посприяла, що дедалі більше людей може долучитися до проєкту», – сказав керівник кампанії.

Один з ініціаторів ініціативи «Поляк із серцем», голова Національної ради Католицької асоціації молоді Патрик Чех заявив, що ця акція допомоги підтримує співвітчизників, які проживають за річкою Буг. «Місця, пов’язані з польською історією, розмови, відвідини родин, побачення того, як вони живуть, як вони спілкуються польською мовою – це дивовижний урок патріотизму та історії, з якого я багато черпаю», – сказав Патрик Чех.

Під час цьогорічного заходу було подано понад 13 з половиною тисяч гарячих страв для тих, хто цього потребує, та підтримано понад 250 польських сімей у Литві, Білорусі та Україні. Медіа-патроном акції «Поляк із серцем» є Польське радіо.

IAR/Л.І.