Марцін Вархол: Виборчий комітет Анджея Дуди готовий до виборів

Марцін Вархол: Виборчий комітет Анджея Дуди готовий до виборів

Віцеміністр юстиції Польщі Марцін Вархол на Першому каналі Польського радіо повідомив, що виборчий комітет Анджея Дуди готовий до президентських виборів. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Марцін Вархол підкреслив, що правлячий президент Польщі Анджей Дуда – це «природній кандидат для середовища «Права і справедливості». «Про це говорив голова партії Ярослав Качинський у серпні, у зв’язку з цим ми чекаємо на офіційне оголошення початку виборчої кампанії. Виборчий комітет уже в повній готовності. «Право і справедливість» у постійному контакті з оточенням президента Дуди, і ми – як Об’єднана правиця – готуємось до чергової виборчої кампанії, цього разу – президентської», – пояснив віцеміністр Вархол в ефірі Першого каналу Польського радіо.

Вчора прем’єр Матеуш Моравєцький у Ряшеві зустрівся з Підкарпатськими структурами ПіСу та прихильниками угрупування. Голова польського уряду говорив про виклики, які чекатимуть на Польщу та про цілі свого уряду. Розповідаючи про це, він, зокрема, говорив про потребу «єдності бачення і спільних цілей». На його думку, це буде можливим «лише за перемоги президента Анджея Дуди».

До цього часу три партії оголосили кандидатів на президентські вибори. «Громадянську платформу» представлятиме віцеспікерка Сейму Малґожата Кідава-Блонська, Польську селянську партію – її голова Владислав Косіняк-Камиш, а від Лівиці це буде Роберт Бєдронь. Конфедерація свого кандидата вибере в суботу.

Президентські вибори у Польщі відбудуться у травні. Точну дату, відповідно до Конституції цієї держави, визначить спікер Сейму.

IAR/М.К.