Матеуш Моравєцький виступив за створення спеціального трибуналу щодо злочинів Росії проти України
Прем’єр-міністр Матеуш Моравецький прибуває на саміт ЄС у Брюсселі, Бельгія, 23 березня 2023 р. PAP/EPA/STEPHANIE LECOCQ

Матеуш Моравєцький виступив за створення спеціального трибуналу щодо злочинів Росії проти України

Прем’єр-міністр Матеуш Моравєцький виступив за створення спеціального трибуналу щодо злочинів агресії Росії проти України. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Прем’єр-міністр Матеуш Моравєцький виступив за створення спеціального трибуналу щодо злочинів агресії Росії проти України.

Про це очільник польського уряду говорив на саміті в Брюсселі під час дискусії з генсеком ООН Антоніу Гутеррешом, — повідомляють дипломати ЄС.

Звернення з цього приводу надходять із різних європейських столиць. Один із дипломатів зазначив, що при створенні такого трибуналу мають бути враховані положення Конституції України щодо розслідування злочинів.

Під час зустрічі з Антоніу Гутеррішем прем’єр-міністр Моравєцький також запитав про можливі дії ООН у справі викрадених українських дітей з тимчасово окупованих територій та їх депортації в глиб Росії. Він також закликав збільшити на 3,5 млрд євро Європейський фонд миру, який фінансує озброєння України.

PAP/А.Л.