Міністерство здоров’я та UNICEF розпочинають співпрацю, щоб підтримати біженців з України
Міністр здоров’я Адам Н’дз’льський та координатор UNICEF в Польщі Рашед Мустафа Сарвар під час церемонії підписання угоди про співпрацю між міністерством та UNICEF, 24.06.2022 PAP/Tomasz Gzell

Міністерство здоров’я та UNICEF розпочинають співпрацю, щоб підтримати біженців з України

Міністерство здоров’я Польщі та UNICEF підписали угоду про співпрацю, що має на меті поширення інформації про обов’язкові щеплення для біженців з України. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Міністр здоров’я Адам Нєдзєльський та UNICEF підписали угоду про співпрацю для підтримки біженців з України, передусім дітей. Як повідомив на прес-конференції очільник Міністерства здоров’я Польщі, співпраця стосується щеплень для українців, і одним із її елементів стане кампанія щодо календаря щеплень.

«Кампанія має на меті розповсюдження інформації про календар щеплень, обов’язкових щеплень, які треба зробити до 18-19 років. Кампанія має на меті поширити інформацію не тільки про календар щеплень, але також зацікавити людей цією тематикою, а також дозволити біженцям з України повноправно функціонувати в нашому суспільстві», – зазначив Адам Нєдзєльський.     

Кампанія розпочнеться 1 липня. Другим елементом співпраці стане постачання вакцин – міністр здоров’я згадав препарати проти поліомієліту та вірусу гепатиту А.

IAR/Д.Н.