Міністр Януш Ковальський: Польща повинна подати скаргу на Німеччину до Суду ЄС

Міністр Януш Ковальський: Польща повинна подати скаргу на Німеччину до Суду ЄС

Заступник міністра держактивів Януш Ковальський вважає, що Польща має активізувати свої дії в боротьбі проти Nord Stream, і що треба подати на Німеччину скаргу в Суд ЄС за порушення правил Спільноти на газовому ринку. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Польща повинна бути активнішою у боротьбі проти Північного потоку. Ми повинні подати на Німеччину до Суду ЄС за порушення правил Спільноти на газовому ринку. Я подав таку пропозицію прем’єр-міністру, – заявив заступник міністра державних активів Януш Ковальський.

Міністр Януш Ковальський в інтерв’ю сайту energetyka24.com висловив надію на те, що проєкт Nord Stream 2 буде зупинено. Політик вважає, що Польща має бути активнішою на полі бою проти російсько-німецького газопроводу. За резолюцією парламенту має слідувати той факт, що Суд ЄС негайно звинуватить Німеччину в порушенні регламентів ЄС щодо ринку газу в питанні газопроводу Nord Stream I.

Міністр сказав, що він зробив таку пропозицію прем’єр-міністру, і додав, що саме його команда юристів виграла 6 мільярдів злотих для Польської нафтогазової компанії PGNiG від Ґазпрому. «Ми знаємо, як виграти з росіянами», – наголосив Януш Ковальський. 

За словами польського політика, питання суперечки з Німеччиною, стосується саме відмови від дотримання правил регулювання ринку ЄС (Третій енергетичний пакет) стосовно газопроводу Nord Stream I.

Януш Ковальський нагадав, що Третій енергетичний пакет набув чинності 3 березня 2011 р. на всій території Європейського Союзу. Одним із правових актів, що складають цей Третій енергетичний пакет, є Газова директива 2009/73 /ЄС про спільні правила внутрішнього ринку природного газу.

З 3-го березня 2011 року, Німеччина була зобов’язана ним користуватися, включаючи газопровід Nord Stream I. Одним із зобов’язань, що випливають із вищезазначеної директиви, є обов’язок забезпечити доступ третіх сторін до інтерконекторів, таких як Nord Stream I та запланований Nord Stream II.

Газова директива була змінена директивою від 17 квітня 2019 року, яка вводила інститут звільнення від застосування цього регулювання для інфраструктури, що існувала до 23 травня 2019 року. Використовуючи цю процедуру, компанія Nord Stream подала заявку на звільнення як для Nord Stream I, так і для Nord Stream II.

Стосовно першої нитки газопроводу Nord Stream I отримано таке звільнення. Щодо другої – ні, оскільки будівництво не було завершено до 23 травня 2019 року.

З вищевикладеного випливає, що Nord Stream I був виключений із застосування регламенту, але лише з 20 травня 2020 року, коли Бундеснетцагентур (Bundesnetzagentur) скасував рішення щодо газопроводу Nord Stream I. Раніше такої дерогації не було, а відповідні зобов’язання покладені були на Німеччину та Ґазпром з 3 березня 2011 року.

Міністр Януш Ковальський наголошує, що це порушення мало значний вплив на загальний ринок природного газу. Політик додає, що національний регулятор Німеччини (Bundesnetzagentur) від початку введення Третього енергетичного пакету був зобов’язаний застосовувати норми ЄС, зокрема, шляхом адміністративних стягнень.

energetyka24.com/Л.І.