Міністри Польщі та Хорватії: Ми підтримуємо Україну та український народ у його праведній боротьбі
Міністр закордонних та європейських справ Хорватії Гордан Грлич Радман з міністром закордонних справ Польщі Збіґнєвом Рау. Варшава, 8 квітня 2022 року PAP/Tomasz Gzell

Міністри Польщі та Хорватії: Ми підтримуємо Україну та український народ у його праведній боротьбі

Міністр закордонних та європейських справ Хорватії Гордан Грлич Радман 8 квітня 2022 року зустрівся з міністром закордонних справ Польщі Збіґнєвом Рау. Під час зустрічі обидва міністри підкреслили важливість підтримки України у нашій війні проти росії. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Польща та Хорватія підтримують Україну та тісно співпрацюють у рамках Європейського Союзу та НАТО. Міністри закордонних справ обох країн – Збіґнєв Рау та Гордан Гріліч Радман у Варшаві 8 квітня 2022 року обговорили, зокрема, російську агресію проти України.

Голова польської дипломатії Збіґнєв Рау заявив, що обидві країни дотримуються міжнародного порядку. «Польща та Хорватія продовжуватимуть тісно співпрацювати зі своїми партнерами та союзниками для надання всебічної підтримки Україні та введення подальших санкцій проти російського агресора. Ми також підтвердили нашу рішучу відданість просуванню європейських цінностей, стабільності та процвітання на Західних Балканах», – підкреслив міністр закордонних справ Польщі Збіґнєв Рау.

Міністр Збіґнєв Рау зазначив, що Ініціатива трьох морів надзвичайно важлива для регіонального співробітництва, економічної інтеграції, розвитку інфраструктури та підвищення енергетичної безпеки в Європейському Союзі.

Міністр Гордан Радман також розповів про важливість співпраці в рамках Ініціативи трьох морів, зазначивши, що це сприятиме економічному розвитку всіх держав, які до неї входять. Він наголосив на тісній співпраці Хорватії та Польщі. «Мені здається, що ми адекватно відреагували на російську агресію проти України. Як члени Європейського Союзу та НАТО, ми підтримуємо Україну та український народ у його праведній боротьбі за свободу та самовизначення», – сказав він.

Міністр додав, що захоплюється ставленням поляків до українських біженців. Він також повідомив, що у 2021 році Хорватію відвідало понад мільйон польських туристів. Візит хорватського міністра також пов’язаний з 30-річчям встановлення дипломатичних відносин між Польщею та Хорватією, на чому наголосили обидва міністри.

IAR/М.Я.