Митрополит Мєчислав Мокшицький заявив про загрозу українського націоналізму
Митрополит Львівський Мєчислав Мокшицький є учасником конференції в Католицькому люблінському університеті twitter.com/KUL

Митрополит Мєчислав Мокшицький заявив про загрозу українського націоналізму

За словами митрополита Львівського, український націоналізм є однією з найсерйозніших проблем Римо-католицької церкви на Сході. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Львівський митрополит латинського обряду, архієпископ Мєчислав Мокшицький заявив, що український націоналізм – це одна з найсерйозніших проблем Римо-католицької церкви на Сході. Духовний бере участь у конференції в Любліні, присвяченій ситуації Церкви і поляків на Сході.

За словами архієпископа Мєчислава Мокшицького, в Україні Католицьку церкву сприймають як польську. «І цей націоналізм, такий, що панує в Україні, а особливо – в Греко-католицькій церкві, ускладнює нам деяку свободу, позаяк завжди говориться, що це – польська Церква, отже, треба її тут обмежувати, перешкоджати їй. Але, я думаю, такий націоналізм, оце упередження до Римо-католицької церкви поволі зникатиме завдяки приїзду багатьох українців до Польщі або їх навчанню у різних університетах; цей менталітет поволі буде змінюватися», – заявив митрополит Львівський Мєчислав Мокшицький.

Конференція, яка стосується ситуації Церкви і поляків на Сході, відбувається в Католицькому люблінському університеті. Подробиці доступні на вебсторінці цього закладу.

IAR/Н.Б.