МЗС Польщі викликало посла Білорусі
Посол Білорусі Уладзімір Чушау прибув до МЗС Польщі PAP/Leszek Szymański

МЗС Польщі викликало посла Білорусі

Це пов’язане з безпідставними звинуваченнями білоруської влади на адресу Польщі. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

У зв’язку з безпідставними звинуваченнями білоруської влади проти Польщі, які повторюються, на четвер, 27 серпня, посла Республіки Білорусь викликали до Міністерства закордонних справ у Варшаві. Про це повідомив віцеміністр закордонних справ Польщі Марцін Пшидач.

За його словами, польська сторона передала Білорусі слова «здивування, розчарування і занепокоєння у зв’язку із заявами президента Аляксандра Лукашенки та його найближчого оточення». «У Польщі немає жодних дебатів на тему будь-яких змін кордону, геополітичних змін, немає жодного руху військ, а такі твердження наводили в публічних дебатах у Республіці Білорусь. На наш погляд, це спроба залякати білоруське суспільство якимось вигаданим зовнішнім ворогом», – сказав віцеміністр Марцін Пшидач.

Президент Білорусі Аляксандр Лукашенка, зокрема, заявив, що реалізується «певний етап гібридної війни проти Білорусі». Лукашенка, якого цитує державне пресове агентство Бєлта, додав, що його країна змушена призначати величезні гроші, щоб стабілізувати ситуацію на західних кордонах, куди дислоковано деякі військові частини. «Якщо Білорусь розпадеться, то Гродненська область припаде Польщі. Вони про це відкрито говорять. Нічого в них не вийде, я це знаю», – сказав президент Білорусі.

PAP,IAR/Н.Б.