На місію до Іраку вирушає 10 зміна польського військового контингенту
Żołnierze Wojska Polskiego Robert Bartosewicz/Polskie Radio

На місію до Іраку вирушає 10 зміна польського військового контингенту

Генерал Даріуш Париляк: «Ми зосередилися на підтримці. Гадаю, що доки не буде відбудовано системи підготовки в іракських силах безпеки, аби вони самі були спроможні виконувати свої завдання, доти підтримка союзницьких держав буде необхідною». Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Польський військовий контингент готовий до від’їзду в Ірак. Цього разу туди вирушать підрозділи 12 Механізованої дивізії зі Щецина. Натомість основу контингенту, що забезпечуватиме також командування, становлять військові з 7 Бригади берегової оборони зі Слупська.

Командир щецинської дивізії генерал Даріуш Париляк нагадує, що до Іраку солдати відправляються вже вдесяте у рамках радницько-навчальної місії для місцевих сил безпеки:

«Ми зосередилися на підтримці. Гадаю, що доки не буде відбудовано системи підготовки в іракських силах безпеки, аби вони самі були спроможні виконувати свої завдання, доти підтримка союзницьких держав буде необхідною».

Через епідемію коронавірусу місія в Іраку буде дещо обмежена. Поляки зосередяться насамперед на підготовці іракських військових сил у невеликих групах.

10 зміна польського військового контингенту розпочне свою діяльність в Іраку за місяць. Польські вояки діють там у рамках міжнародної операції «Inherent Resolve». Союзницькі сили створили глобальну коаліцію задля боротьби із так званою Ісламською державою.

IAR/А.М.