На нижньосілезькій трасі з вантажівки витікали… хімікати

На нижньосілезькій трасі з вантажівки витікали… хімікати

Сьогодні автострада А4 була повністю заблокована в двох напрямках. Причиною став витік з вантажівки, яка перевозила хімікати. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на In Poland.

Інцидент стався сьогодні вранці, на 112-му кілометрі, біля вузла Будзишув. У вантажівці, що перевозила хімічні речовини, вистрілила шина. В результаті події хімічні речовини просочилися назовні. Ймовірно, це сірчана кислота. Автострада в обох напрямках, а також виїзні та в’їзні перехрестя вузла Будзишува були заблоковані. На магістралі стояли величезні пробки.

Як і передбачалося, — труднощі та ускладнення руху тривати впродовж кількох годин. Автомагістраль у напрямку Згожельця, перехрестя та виїзди на перехресті Будзішов у напрямку Згожельця були розблоковані лише близько 14 год.

Рух у напрямку до Вроцлава було відновлено лівою смугою. Близько 16-ї години на перехресті Будзишув відкрився спуск, а також в’їзна смуга до Вроцлава. Остаточно рух на дорозі було відновлено лише в 17.30 год., — інформує gazetawroclawska.pl.