На польсько-український кордон прибудуть голови парламентів євросоюзних країн
Ілюстраційне фото PAP/Marcin Bielecki

На польсько-український кордон прибудуть голови парламентів євросоюзних країн

До складу делегації, окрім спікерки Сейму Ельжбєти Вітек, входять представниці парламентів Австрії, Бельгії, Чехії, Кіпру, Латвії, Литви, Іспанії, а також Верховної Ради України та Європарламенту. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Спікерка Сейму Польщі Ельжбєта Вітек разом з іншими жінками – головами парламентів держав-членів ЄС у середу, 20 квітня, відвідає польсько-український кордон. У планах також візит в одному із пунктів допомоги і у Центрі гуманітарної допомоги.

Перша зустріч політикинь відбулася у вівторок, 19 квітня, під час робочого обіду. До складу делегації, окрім спікерки Сейму Ельжбєти Вітек, входять представниці парламентів Австрії, Бельгії, Чехії, Кіпру, Латвії, Литви, Іспанії, а також Верховної Ради України та Європарламенту.

Вранці 20 квітня вони відвідають пункт перетину кордону у Дорогуську, де зустрінуться з представниками Прикордонної служби. А далі поїдуть до пункту допомоги біженцям у Холмі. Там також буде заплановано спілкування із журналістами.

Після обіду представниці парламентів євросоюзних держав поїдуть до Надажина поблизу Варшави і відвідають Центр гуманітарної допомоги «Птах».

IAR/М.К.