На східному кордоні Польщі черги вантажівок
Ілюстраційне фото pxhere.com/CC0 Public Domain

На східному кордоні Польщі черги вантажівок

Легкові автомобілі стоять у чергах лише в Долгобичеві та Зосині. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Водії вантажівок змушені чекати дві доби, щоб в’їхати з України до Польщі через пункт пропуску Дорогуськ-Ягодин. Як повідомили українські служби в середу, 17 серпня, у черзі стоїть 1200 вантажівок. Здебільшого це вантажівки із сільськогосподарською продукцією, харчовими продуктами та зерном. Оформлення в експортному напрямку з Польщі відбувається у звичному порядку.

Комісарка Мажена Сємєнюк з Палати податкової адміністрації в Любліні повідомила, що великі черги вантажівок, які очікують на в’їзд, утворюються й у інших місцях. «Перед пунктом пропуску в Гребенному на українському боці водії чекають у черзі 50 годин на перетин кордону. За інформацією української сторони, там 500 вантажних автомобілів. У напрямку на виїзд – година очікування в Зосині, годину чекають водії, які в’їжджають до Польщі, і годину – до двох годин ті, які виїжджають із Польщі. Йдеться про вантажні автомобілі вагою до 7,5 тонни», – сказала Мажена Сємєнюк.

На вантажному пункті пропуску з Білоруссю Кукурики-Козловичі з польського боку кордону 17 серпня вдень у черзі стояло 30 вантажівок. Це означає годину очікування на перетин кордону.

У напрямку ввезення товарів огляд проходить безперебійно. Що стосується легкового транспорту, то черги лише в Долгобичеві (з українського боку – Угринів), де на в’їзд до Польщі водії чекають 2 години, та в Зосині (з українського боку – Устилуг), – там очікують годину.

IAR/Н.Б.