Найкращі виші Польщі. Рейтинг Perspektywy 2021

Найкращі виші Польщі. Рейтинг Perspektywy 2021

Традиційно, на початку вступної кампанії 2021 освітній фонд «Perspektywy» опублікував рейтинг найкращих університетів Польщі. Заклади вищої освіти оцінювались на підставі 27 показників, згрупованих за такими критеріями: престиж, випускники на ринку праці, науковий потенціал, наукова ефективність, умови отримання освіти, інновації та інтернаціоналізація. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на “Наш Вибір”.

Найкращі державні університети Польщі

Згідно з результатами найновішого рейтингу, найкращим університетом в Польщі став Ягеллонський університет у Кракові, який з мінімальним відривом випередив Варшавський університет, на третьому місці –  Варшавський політехнічний університет, на четвертому –  Університет ім. Адама Міцкевича у Познані, а на п’ятому  – Гірничо-металургійна Академія в Кракові.

Найкращі приватні виші Польщі

Серед приватних навчальних закладів перше місце посіла Академія Леона Козмінського в Варшаві, друге — SWPS, Університет соціальних та гуманітарних наук у Варшаві, третє —  Академія WSB Вища банківська школа  у Домброві Гурнічій, четверте – Академія фінансів та бізнесу Vistula,  а на п’ятому – Університет Лазарського у Варшаві.

Рейтинг за напрямками навчання

Опубліковано також рейтинг спеціальностей, завдяки якому випускники шкіл зможуть обирати ті університети, які  надають освіту на найвищому рівні за конкретним напрямком.

Так, згідно з рейтингом, охочим навчатись на напрямку «Журналістика» рекомендують обрати Варшавський університет, Ягеллонський університет у Кракові, Університет Адама Міцкевича в Познані, Суспільну академію наук у Лодзі чи Нижньосілезьку вищу школу у Вроцлаві.

Для тих, хто зібрався вивчати психологію, рекомендують обрати Варшавський університет, SWPS, Університет соціальних та гуманітарних наук у Варшаві, Ягеллонський університет у Кракові, Вроцлавський університет чи Університет Миколи Копертика в Торуні.

Для тих, хто обрав для вивчення економіку, рекомендують придивитись до наступних вишів: Варшавський університет, Варшавська школа економіки (Szkoła Główna Handlowa w Warszawie), Ягеллонський університет у Кракові, Краківський економічний університет чи Університет ім. Адама Міцкевича у Познані.

Більше — на сторінці 2021.ranking.perspektywy.pl