Наркобанда молодих українців ув'язнила в квартирі у Варшаві дівчину
Затримання членів банди наркодилерів в одній з квартир у Варшаві http://mokotow.policja.waw.pl/

Наркобанда молодих українців ув’язнила в квартирі у Варшаві дівчину

Банда молодих наркодилерів з України викрала і ув’язнила у себе в квартирі у Варшаві 25-річну українку з Вроцлава як викуп за придбані раніше у них наркотики. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Працівники карного розшуку з району Урсинув у Варшаві затримали шестиособову банду наркодилерів – громадян України, котрі у зв’язку із кримінальними порахунками викрали молоду жінку. Поліція здійснила наліт на квартиру злочинців та визолила 25-річну дівчину.

За інформацією слідчих, декілька громадян України займалося продажем наркотиків на терені Урсинува. За якийсь час стеження поліція затримала 21-річного хлопця, у якого поліція виявила марихуану та докази, що він продає наркотичні речовини.

Наркодилера арештували. Пізніше під час спроби втечі автівкою були затримані чергові двоє 21-річні громадяни України, у яких також виявили марихуану та мефедрон.

Згодом слідчі з’ясували що чоловіки орендували спільно квартиру, куди і прибула поліція. У помешканні затримали чергових трьох громадян України, які намагалися чинити опір.

Під час обшуку в квартирі поліція натрапила на шокуючу знахідку. Банда ув’язнила в квартирі 25-річну українку. Жінку силою вивезли із помешкання у Вроцлаві. Затримані чоловіки погрожували їй ножем.

За словами слідчих, підозрювані хотіли так змусити її партнера повернути гроші за придбані ним раніше наркотики.

Усім затриманим громадянам України загрожує від трьох до п’яти років позбавлення волі.

mokotow.policja.waw.pl//Т.А.