Наступні європейські країни викидають російських дипломатів
Художня робота невідомого автора. Зображує Дракона, який їсть путіна, і з прапором «Україна будь сильною» – Данія, 4 квітня 2022 року.EPA/MADS CLAUS RASMUSSEN DENMARK OUT Dostawca: PAP/EPA.

Наступні європейські країни викидають російських дипломатів

Латвія, Естонія, Литва, Словенія видворяють представників рф на знак солідарності з Україною. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Латвія закриває російські консульства і видворяє з країни кільканадцять дипломатів. Подібний крок вчинила також і Естонія. Уряди Риги і Таллінна аргументують свої рішення злочинами російських військових в Україні.

Представник МЗС Естонії Март Вольмерт заявив, що не може бути й мови про нормальне відновлення відносин із москвою в ситуації, коли до громадськості дійшли повідомлення про жахливі дії російських збройних сил. Естонія видворила чотирнадцять дипломатів і закриває консульство в Нарві та консульський відділ росії в Тарту.

У свою чергу міністр закордонних справ Латвії Едгарс Рінкевичс повідомив у Twitter, що 13 російських дипломатів і працівників російського посольства будуть видворені з Латвії. Також латвійці вирішили закрити генеральні консульства росії в Даугавпілсі та Лієпаї.

У понеділок, 4 квітня, Литва оголосила, що вирішила видворити посла росії у Вільнюсі і закриває російське консульство в Клайпеді.

Також Словенія вирішила видворити 33 російських дипломатів. У такий спосіб Словенія висловлює рішучий протест і обурення після виявлення доказів військових злочинів у звільненому від російської окупації місті Буча в Україні, – повідомили в МЗС Любляни.

IAR/РАР/Л.І.