Неофіційно: росіяни спалюють документи в посольстві у Варшаві
росія, 22 березня 2022 року EPA/ANATOLY MALTSEV Dostawca: PAP/EPA

Неофіційно: росіяни спалюють документи в посольстві у Варшаві

Чи покинуть Варшаву російські дипломати? Здається, що так. Чому над російським посольством у Варшаві в’ється дим? Те саме відбувалося в Києві перед вторгненням. Відповіді на ці питання у кількох коментарях нижче. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

OSINTdefender зазначає, що дим над російським посольством  ввечері 22 березня 2022 року може бути сигналом того, що російські війська планують атакувати Польщу. «Це може бути ознакою того, що російські дипломати з якихось причин готуються покинути країну», – пише інформаційний ресурс.

Натомість портал Citybuzz.pl нагадує, що, окрім подібної події перед вторгненням у Київ, такі ситуації вже також траплялися. «У 2017 році світом розлетілися фотографії з Сан-Франциско, де подібний дим з’явився на російському диппредставництві. Тоді жоден дипломат не пішов з цього місця, і війни теж не було», – зазначає портал.

Польський портал Onet заявив вранці 23 березня 2022 року, що польська влада вирішила вислати з Польщі близько 40 російських дипломатів за їхню діяльність, яка не відповідає статусу дипломата, так у дипломатії називають шпигунство.

niezalezna.pl/M.Я.