Підкарпатська воєвода висловила співчуття родині загиблої у ДТП українського автобуса особи

Підкарпатська воєвода висловила співчуття родині загиблої у ДТП українського автобуса особи

За словами Еви Лєнярт, також стан інших п’яти госпіталізованих у місцеві лікарні громадян України є серйозним. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Підкарпатська воєвода Ева Лєнярт висловила у понеділок «співчуття родині особи, яка загинула вчора унаслідок ДТП автобусу на терені Підкарпаття».

Як нагадала Лєнярт, у трощі українського автобусу поблизу місця обслуговування пасажирів Кашице поблизу Ярослава загинула одна особа.

Натомість ще п’ятьох госпіталізували у лікарні Перемишля, Переворська та Ярослава. «Їхній стан серйозний», – зауважила Лєнярт.

У свою чергу, чотирьох людей, котрі найменше постраждали у цій ДТП, розмістили у гуртожитку в Ярославі.

Підкарпатська воєвода дуже подякувала всім службам, котрі ефективно провели заходи із порятунку. Лєнярт теж подякувала медикам лікарень у регіоні, куди привезли постраждалих, і які, як зауважила, також борються з черговою хвилею пандемії.

За попередніми даними, автобус в’їхав у захисний бар’єр на кінці смуги з’їзду у місце обслуговування пасажирів Кашице, а потім перекинувся у канаву.

У цьому ж місці на початку березня трапилася ще одна смертельна ДТП за участі українського автобусу. Тоді там перекинувся автобус сполученням Познань-Херсон, яким подорожувало 57 осіб, п’ятеро з них загинули на місці.

У зв’язку з попередньою автокатастрофою воєвода Лєнярт теж зазначила, що «питання безпеки на цій ділянці автомагістралі виникає автоматично».

Провадження Генеральної дирекції національних доріг та автомагістралей (GDDKiA) і поліції, проведене після першої ДТП, показало, що «знаки в цій частині автомагістралі правильні».

Представник Підкарпатського відділення GDDKiA зазначив, що збитки, спричинені попередньою аварією, були усунені. На момент аварії дорожнє покриття також не було слизьким.

Служби автомобільних доріг розглядають можливість додаткового маркування місця аварії, а також використання «інших технічних рішень, які могли б запобігти подібним інцидентам у майбутньому».

PAP/Т.А.