Пйотр Вавжик: Міжмор'я набирає популярності
Zdjęcie ilustracyjne shutterstock.com/florantevaldez

Пйотр Вавжик: Міжмор’я набирає популярності

Заступник міністра закордонних справ Пйотр Вавжик заявив, що проєкт міжнародної співпраці в рамках Міжмор’я набирає популярності. До цієї ініціативи готові приєднатися навіть країни, які скептично до неї ставилися. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Заступник очільника польської дипломатії Пйотр Вавжик наголосив в ефірі Польського радіо 24, що проєкт Інтермаріум, який підтримує нинішня американська адміністрація, стає реальною силою в Європі. «Це корисно і реально, це сила, яка залучає нові країни, що дає змогу реалістично думати про співпрацю в рамках Інтермарію», – підкреслив польський дипломат. 

Проєкт Міжмор’я передбачає створення союзу країн Центральної та Східної Європи на основі добровільної співпраці між державами-членами. Країни, які беруть участь в ініціативі, зосереджуватимуться на реалізації спільних інтересів та співпраці, заснованій на солідарності.

Інтермаріум повинен включати територію між Адріатичним, Балтійським та Чорним морями, тобто Польщу, Литву, Латвію, Естонію, Білорусь, Україну, Чехію, Словаччину, Угорщину, Румунію та країни колишньої Югославії.

IAR/Л.І.