Планується ІІІ етап програми «Mój Prąd»

Планується ІІІ етап програми «Mój Prąd»

У попередні роки у рамках програми «Мій струм» було подано понад 220 тисяч заявок на отримання дотацій на встановлення фотовольтаїчних панелей. Завдяки цьому можна було отримати 5 тисяч злотих. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Міністерство клімату і екології планує запуск ІІІ етапу програми «Mój Prąd» – «Мій струм», – повідомив міністр Міхал Куртика.

Він підкреслив, що програма користується серед поляків великою популярністю.

Куртика пояснив, що Міністерство клімату і екології опрацьовує питання фінансування. «Ми хочемо використати також європейські кошти», – додав він.

«Ми би хотіли, аби пропозиція сонячних панелей була доповнена такими можливостями, котрі сприятимуть використанню цієї електроенергії у домашньому господарстві чи з використанням зарядного пристрою для електромобіля, чи за допомогою певної системи автоматики, що могла би керувати потребами у використанні електроенергії в домашньому господарстві в залежності від її доступності і обсягу виробництва сонячними панелями, що, як відомо, працюють тоді, коли є сонце».

У попередні роки у рамках програми «Мій струм» було подано понад 220 тисяч заявок на отримання дотацій на встановлення сонячних панелей. Завдяки цьому можна було отримати 5 тисяч злотих.

IAR/А.М.