Починається І Форум молодих парламентаріїв Тримор'я
Trójmorze Trójmorze/Twitter

Починається І Форум молодих парламентаріїв Тримор’я

Учасники форуму будуть розмовляти про майбутнє Центрально-Східної Європи, почесними гостями є спікерка польського Сейму та голова естонського парламенту. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

У неділю ввечері починається І Форум молодих парламентарів Тримор’я. Подія відбувається під патронатом та з ініціативи спікерки польського Сейму Ельжбєти Вітек. Учасники форуму будуть розмовляти про майбутнє Центрально-Східної Європи. Як каже Даніель Мілєвський з Права і справедливості, на форумі передбачано чотири тематичні панелі:

«Парламентарії будуть працювати у кількох форматах. У деяких панелях візьме участь пані маршал польського Сейму та голова естонського парламенту. Будуть теж розмови в галузі співпраці в енергетичному секторі, транспортній галузі та між культурними установами країн Тримор’я. Буде теж геополітична панель, а також панель, присвячена формам майбутньої співпраці між молодими парламентаріями».

Нагадаємо, ініціатива Тримор’я – це майданчик співпраці між державами Центральної та Східної Європи, що належать до Європейського Союзу. Цю ініціативу почав президент Польщі Анджей Дуда, котрий у 2015 році наголосив на потребі глибшої співпраці та використанні потенціалу країн, що лежать між Адріатичним, Чорним та Балтійським морями. Формат Тримор’я охоплює 12 держав: Австрію, Болгарію, Хорватію, Чехію, Естонію, Литву, Латвію, Польщу, Румунію, Словаччину, Словенію, Угорщину.

IAR/Я.С.