Поліцейські повернули українцеві вкрадений наплічник і 1000 доларів - він висловив їм «милу подяку»

Поліцейські повернули українцеві вкрадений наплічник і 1000 доларів – він висловив їм «милу подяку»

Поліцейські з Варшави допомогли українцеві, в якого вкрадено наплічник з документами та грішми. Українець написав їм листа зі словами подяки, який столична поліція розмістила на своєму сайті. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

«Я хотів би подякувати варшавським поліцейським з дільниці Прага-Південь. У січні 2021 року в мене викрали рюкзак з документами та грошима на суму 1000 доларів. Поліцейські знайшли і віддали мені все, включаючи вкрадені гроші, за що я їм дуже вдячний. Я не думав, що щось подібне зі мною станеться, що я поверну всі свої вкрадені речі. Я висловлюю велику подяку поліцейським лише зараз, бо я був в Україні три місяці. Дякую, прийміть слова шани і поваги», – фотографію листа подяки поліція розмістила на своєму сайті

Речниця поліції з дільниці Прага-Південь Йоанна Венґжиняк сказала, що подяка офіцерам за зусилля, докладені до роботи, є частим виразом вдячності. Але, як підкреслила, слова українця мають для поліцейських особливе значення.

«Наприкінці січня чоловіка пограбували. З машини викрали рюкзак, в якому він мав усі документи, включаючи водійські права, паспорт, і зароблені 1000 доларів. Все сталося за день до закінчення терміну дії візи, коли він мав виїхати в Україну. Ще у той сам день поліцейські затримали винних у цій крадіжці, на жаль, у них вже не було викраденого рюкзака. Співробітники з’ясували, що могло статися зі здобиччю, і знайшли рюкзак з усім його вмістом», – розповіла надкомісар Венґжиняк.

Українець був настільки вражений професійністю і відданістю поліцейських, які допомогли йому повернути документи і гроші, що вирішив їм подякувати за допомогу. Слова поляки написав російською мовою, оскільки, як пояснював, думав, що російську мову їм буде легше зрозуміти. Він постійно повторював, що ніколи не міг уявити, що з ним станеться щось таке гарне, що знайдуться такі поліцейські, які захочуть допомогти, і будуть такі чесні.

РАР/Л.І.