Поліція ліквідувала групу контрабандистів
ілюстраційне фото pixabay.com/CC0 Public Domain/Inactive account

Поліція ліквідувала групу контрабандистів

Група діяла два роки, і займалася контрабандою тютюнових виробів з України та Білорусі. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Співробітники Центрального слідчого бюро поліції (CBŚP) затримали 12 осіб, які підозрюються у введенні в обіг тютюнових виробів з контрабанди та нелегальної фабрики.

Акція проводилася у дев’яти воєводствах. Поліцейські провели обшук 19 об’єктів, серед яких квартири та бари, і вилучили нелегальні тютюнові вибори, амфетамін, електронне обладнання та документацію. Поліція також вилучила автомобілі загальною вартістю 400 тисяч злотих.

Затриманих, віком від 30 до 60 років, звинувачено в діяльності в організованій злочинній групі та кримінальних злочинах. Результати розслідування показують, що група діяла два роки, і займалася контрабандою тютюнових виробів з України та Білорусі. Спочатку товар продавався через інтернет-портали, а потім потрапляв на базари та бари.

Група могла продати приблизно 3 мільйони тютюнових виробів без акцизних марок. Її члени могли заробити майже 1,5 мільйона злотих, а Державне казначейство могло втратити приблизно 3,5 мільйона злотих.

IAR/Л.І.