Поліція знайшла жінку засуджену за смерть українського робітника

Поліція знайшла жінку засуджену за смерть українського робітника

Поліцейські знайшли власницю нелегальної столярні в Польщі, яка заборонила викликати швидку для свого працівника-українця. Коли він помер, працедавиця вивезла його тіло в ліс і там залишила. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

У середу (10 березня) поліцейські з міста Познань затримали жінку, засуджену за смерть українського робітника, покинутого в лісі. У січні Ґражина Ф. була правомірно засуджена до року та 10 місяців в’язниці, проте вона не з’явилася на відбування покарання.

Речник великопольської поліції Анджей Боровяк заявив у середу в розмові з Польським пресовим агентством (PAP), що після того, як Ґражина Ф. не з’явилася для відбування покарання, на неї було видано ордер на арешт. У середу вранці жінку затримали в квартирі іншої людини в Познані, і вона повинна потрапити до в’язниці.

Українець, Василь Ч. працював у нелегальній столярні майстерні в Новому Томишлі. Під час роботи він знепритомнів. Його роботодавиця Ґражина Ф. заборонила викликати швидку допомогу, побоюючись викриття свого нелегального підприємства. Один із співробітників намагався реанімувати українця, але безуспішно.

Коли чоловік перестав подавати ознаки життя, роботодавиця наказала припинити роботу, закрила столярню, а потім поїхала взяти в прокат автомобіль. З допомогою іншої людини вона завантажила тіло, поїхала за 125 кілометрів від міста та залишила тіло в лісі. Там його пізніше знайшов лісник. Розтин показав, що чоловік помер від дихальної та кровоносної недостатності.

У травні минулого року Окружний суд у Новому Томишлі визнав жінку винною в тому, що вона не допомогла працівникові. У січні 2021 року Окружний суд у Познані виніс остаточне рішення у цій справі. Ґражина Ф. була засуджена до одного року та 10 місяців позбавлення волі, суд також продовжив їй заборону обіймати посади, що пов’язані з наймом працівників, до 12 років.

PAP/Л.І.