Польща екстрадувала в Росію співвласника ТЦ «Зимова вишня»
ТЦ “Зимова вишня” після пожеж іsfo.gov.ru / CC BY (https://creativecommons.org/licenses/by/4.0)

Польща екстрадувала в Росію співвласника ТЦ «Зимова вишня»

Генпрокуратура РФ повідомила про видачу їй колишнього співвласника торговельного центру «Зимова вишня» у Кемерово, де у 2018 році на пожежі загинуло 60 осіб, зокрема 37 дітей. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Російська прокуратура повідомила у вівторок про екстрадицію з Польщі колишнього гендиректора компанії-власника кемеровського торгово-розважального центру «Зимова вишня» В’ячеслава Вишневського. Унаслідок пожежі у цьому об’єкті в 2018 році загинуло 60 людей, зокрема 37 дітей.

Про видачу Росії Вишневського поінформувала Генеральна прокуратура в Москві. Вишневський був директором «Кемеровського кондитерського комбінату», якому належав об’єкт, де відкрили торговельний центр «Зимова вишня». Чоловік виїхав з Росії у 2016 році, за два роки до трагічної пожежі.

Російські слідчі обвинувачують Вишневського у тому, що через посередника він дав хабар у розмірі 7 мільйонів рублів очільниці інспекції державного нагляду Кемеровської області Танзілі Комковій. За хабар, як вважає слідство, він, незважаючи на явні порушення, отримав дозвіл на введення ТЦ «Зимова вишня» в експлуатацію.

Після пожежі в «Зимовій вишні» Росія оголосила Вишневського в міжнародний розшук. У березні 2019 року його затримали в Польщі.

Слідчий комітет РФ повідомив у вівторок, що Вишневський у Росії пройде 14-денний карантин у зв’язку з епідемією коронавірусу.

Нагадаємо, у 2019 році Апеляційний суд Варшави дозволив екстрадицію у Росію В’ячеслава Вишневського, колишнього генерального директора компанії-власника кемеровського торгово-розважального центру «Зимова вишня».

Раніше Генпрокуратура РФ попросила Польщу видати їй В’ячеслава Вишневського.

PAP/Т.А.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.