Польща офіційно приєднується до рамкових держав Єврокорпусу
Єврокорпус складається з кількох базових країн, серед яких Бельгія, Франція, Німеччина, Люксембург, Іспанія, а відтепер також і Польща VINCENT KESSLER/FORUM

Польща офіційно приєднується до рамкових держав Єврокорпусу

Єврокорпус – це європейські сили швидкого реагування, призначені для виконання завдань як для Співтовариства, так і для НАТО. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Церемонія привітання Польщі як шостої рамкової країни Єврокорпусу відбудеться у Страсбурзі за участі міністра національної оборони Маріуша Блащака.

Єврокорпус складається з кількох базових країн, серед яких Бельгія, Франція, Німеччина, Люксембург, Іспанія, а відтепер також і Польща. Ці країни мають вирішальне слово у завданнях і напрямках дій Єврокорпусу. Ця багатонаціональна структура здатна планувати, готувати та керувати складними військовими, кризовими, рятувальними та гуманітарними операціями.

Наразі польський контингент у військових силах ЄС складається з понад 60 солдатів. Незабаром поляки займуть кілька командних посад у Штабі, а в 2023-2025 роках польський генерал буде командувачем Єврокорпусу.

IAR/Л.І.