Польща підбиває підсумки головування у Вишеградській групі
Міністр фінансів, фондів і регіональної політики Тадеуш Косцінський twitter.com/MF_GOV_PL

Польща підбиває підсумки головування у Вишеградській групі

Варшава виконує обов’язки ротаційної очільниці Вишеградської четвірки до 30 червня. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Міністр фінансів, фондів і регіональної політики Тадеуш Косцінський наголосив на тому, що головування Польщі у Вишеградській групі, яке тривало протягом останнього року, припало на важкий час боротьби з пандемією COVID-19. Очільник відомства фінансів зустрівся у Варшаві зі своїми колегами з Чехії, Словаччини та Угорщини.

Підбиваючи підсумки річної роботи, міністр Тадеуш Косцінський зазначив, що Польща взяла на себе головування у Вишеградській групі в дуже складний період: «Отже, звісно, тему COVID-19, як боротися з наслідками пандемії – ретельно і часто обговорювали. А також, зрозуміло, як витягнути наші економіки, також європейські економіки з цієї рецесії і створювати сильні економіки на майбутнє».  

Тадеуш Косцінський нагадав, що учасники зустрічей також обговорювали питання податкової солідарності. За його словами, важливо пильнувати, щоб податки були спаведливими, і щоб їх сплачували; щоб пандемія не стала нагодою ухилятися від цього обов’язку.

1 липня щорічне головування у Вишеградській групі візьме на себе Угорщина.
IAR/Н.Б.