Польща скасовує замовлення на шість мільйонів вакцин

Польща скасовує замовлення на шість мільйонів вакцин

Уряд відмовився від шести мільйонів доз вакцин Moderna. Міхал Дворчик стверджує, що уряд має на це підстави. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на In Poland.

Чезарі Томчик, керівник клубу Громадянської коаліції, заявив у суботу на прес-конференції, що має намір подати заявку про інформації щодо вакцинації на наступному засіданні Сейму — повідомляє  inpoland.net.pl  посилаючись на Канцелярію Прем’єра Польщі. 

«Ми знаємо, що польський уряд відмовився від замовлення шести мільйонів вакцин Moderna, які можуть бути доставлені до нашої країни», — сказав депутат. Він додав, що досі жоден уряд Європи не відмовився від контракту на вакцину. Томчик пояснив, що крім вакцин громадянам особливо бракує інформації про систему вакцинації. 

На брифінгу в суботу Дворчик відповів, — «Вакцина Moderna, які пропонувались Польщі, мали один головний недолік. Датою їх доставки було призначено четвертий квартал 2021 року».

«У нас буде близько 60 мільйонів вакцин у Польщі до кінця четвертого кварталу 2021 року, згідно з обіцянками виробників, — повідомив він. — Якби вакцини Moderna були доставлені до Польщі в першому кварталі, ми брали б їх і цілували руки. У випадку пропозиції, зробленої Польщі, не має сенсу на придбання додаткових декількох мільйонів вакцин понад 60 мільйонів».